Паяльник з регулюванням потужності 30-80Вт призначений для пайки дрібних деталей на платах та побутових паяльних робіт. Форма паяльника у вигляді пістолета дозволяє зручно зафіксувати його в руці. Після того як паяльник буде підєднаний до мережі на корпусі загориться лампа, повідомляючи про те, що інструмент нагрівається. Дана модель паяльника швидко нагрівається, оскільки оснащена спеціальним керамічним нагрівальним елементом, який регулює потужність паяльника і температуру паяльного стрижня в залежності від режиму експлуатації. Для зміни потужності паяльника передбачена кнопка, яка працює в двох режимах:
· LOW: потужність 30W;
· HI: потужність 80W.
Не рекомендується постійно працювати при потужності 80 Вт, оскільки паяльник може перегрітись і вийти з ладу.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 105 мм |
| Длина | 175 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Основные | |
| Индикатор питания | Да |
| Мощность | 80 Вт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Съемное жало | Да |
- Цена: 90 ₴



